Close

05.01.2016

HD медіаплеєр WeTek Play з DVB-T2 на Android

HD медиаплеер WeTek Play с DVB-T2 на Android

Компанія Ромсат випустила на ринок HD медіа плеєр WeTek Play з підтримкою прийому цифрового сигналу DVB-T2.

Прагнення людей наповнювати телевізор новим і яскравим контентом без обмежень – фільмами, IPTV телебаченням, музикою, іграми – надихнуло на створення медіа плеєра Wetek.play! Тепер користувач не обмежується закритою операційною системою і певною кількістю встановлених мультимедійних додатків. Завдяки системі Android 4.2.2 і бібліотеці Play Market вам доступно ціле безліч Android-додатків на будь-яку тематику. Команда розробників подбала про те, щоб добре налагоджений софт розкрив весь потенціал технічних характеристик пристрою. Wetek швидко працює і має зручний, зрозумілий інтерфейс.


HD медіаплеєр WeTek Play з DVB-T2 на Android

Android
Встановлюй Android програми з Play Market і лови хвилю контенту – IPTV телебачення, кінофільми, музика, ігри і інше! Але система Android це не тільки контент. Телевізор перетвориться на повноцінне смарт пристрій. Ви зможете подорожувати по мережі Інтернет користуючись браузерами, такими як Chrome, FireFox. Ви зможете спілкуватися і обмінюватися інформацією в будь-яких соціальних мережах. Для зручності набору тексту просто підключіть USB клавіатуру до USB порту пристрою.

Телебачення DVB-T2
У плеєр вбудований комбінований тюнер DVB-T / T2 / C. Приєднуйтесь до українського цифровому телебаченню Т2 в бездоганній якості! Підключайте дециметрову антену і налаштовуйте 32 безкоштовних цифрових канали в бездоганній якості. Телебачення Т2 охоплює майже 90% покриття України.

Один з найзручніших пультів управління!
Забудьте звичайний пульт дистанційного керування! Відчуйте легкість і зручність аеро-мишки! Назви фільмів, пошукові запити та інше вводяться за допомогою аеро-мишки значно швидше!

USB медіа плеєр
Якщо з деяких причин Ви залишилися без інтернету Wetek Play не дасть нудьгувати! Підключайте зовнішні USB носії з фільмами, музикою або фото і насолоджуйтеся. Пристрій підтримує всі поширені формати такі як MKV і AC3.

Wi-Fi
Більше ніяких зайвих проводів! Вбудований Wi-Fi дозволяє встановлювати телевізор з медіа плеєром де завгодно, в межах покриття мережі Wi-Fi.


HD медіа плеєр WeTek Play з DVB-T2 на Android

Технічні характеристики:

Процесор: AMLogic AML-+8726 MX (1.5 GHz Dual Core)
Оперативна я пам’ять: 1 Гб DDR3
Внутрішня пам’ять: 4GB NAND + 1x micro SD slot
Графічний процесор: чотири ядерний Mali400
Підтримка MicroSD до 32 Гб
Підтримка відео: до 1080p (1920х1080)
Android OS з адаптованим HOME WeTek
Вбудований тюнер DVB-T / T2 / C
Wi-Fi 2,4 ГГц (802.11B / G / N)
BLUETOOTH 4.0
Ethernet 10/100 МБ
HDTV медіа плеєр: +
Типи файлів: MKV, AVI, FLV, MP4, MOV, MP3, WAV, JPG, GIF
Порти: USB – 3x external USB 2.0 ports, 2x internal USB 2.0 ports
Різне: IR приймач, 3 LEDs для живлення, Ethernet і Wi-Fi, RS-232 для послідовного порту.
Харчування – 12V / 1.5A
Розміри: 180 x 125 x 36 (мм)


HD медіа плеєр WeTek Play з DVB-T2 на Android

Комплектація:
A. WeTek.Play
B. Пульт дистанційного керування
C. Блок живлення
D. HDMI кабель
E. Serial Debug кабель
F. Карта клубу WeTek
G. Інструкція
H. Лапка для оновлення прошивки

Отримати гарантійне та після-гарантійне обслуговування та ремонт медіа плеєра WeTek Play Ви можете в нашому сервісному центрі , також у нас можна придбати або замовити всі аксесуари для медіа плеєра WeTek Play, пульт дистанційного керування, блок живлення.

Залишити відповідь